Tik raibi mums gāja projekta ''CAP 2'' pēdējā kopīgajā pasākumā - pieredzes stāstu vakarā. Tagad aktīvi gatavojamies jauno biedru iniciatīvām.

CAP2

Kā jau nosaukums vēsta, šīs Klubs “Māja” biedru apmācības tiek īstenotas jau otro gadu. Šogad apmācības norisinājās atpūtas kompleksa “Turbas” telpās, Ikšķiles novadā. Izbraukums no Rīgas un citām dalībnieku pilsētām ļāva uz pāris dienām savu uzmanību vērst kāda pasākuma vai lielāka projekta idejas nostiprināšanai.

seminars cela uz jauniesu lidzatbildibu

No šī gada 8. līdz 14.augustam notika jauniešu seminārs "Ceļā uz jauniešu līdzdalību", kur piedalījās jaunieši no dažādiem Latvijas novadiem.

Norises laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar iespējām, ko jaunietis var darīt, lai ietekmētu procesus lokālā un globālā līmenī - savā pilsētā, valstī, Eiropas Savienībā, kā arī Latvijā kā daļā ES.

Plakatins

Jaunatnes organizācijas“Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” ikgadējā nometne no 8. līdz 14.augustam šoreiz notiks Bauskā.

Aicināti jaunieši no visas Latvijas, kuri vēlas attīstīt savas prasmes, izaicināt sevi un vienkārši izbaudīt vasaru radošā jauniešu lokā.

Turpinot nesen iesākto tradīciju apmēram reizi divos mēnešos organizēt kādu diskusiju par mūsu sabiedrībai aktuālu tēmu, ir izveidots pasākums, kurā diskutēt par brīvprātīgo darbu.

Jebkurš interesents varēs dalīties savā brīvprātīgā darba pieredzē un paust savu viedokli diskusijā "'Brīvprātīgais darbs: "verdzība" vai karjeras sākums".

Aicināti piedalīties ir visi jaunieši, kuri vēlas iegūt iedvesmojošo pieredzi, kā arī informāciju par brīvprātīga darba iespējām. Cepumi un tēja garantēta.

Page 1 of 5

Papildus informācija

MISIJA
Klubs "Māja" darbības mērķis ir popularizēt Eiropas vienotības ideju, veicinot demokrātiju, plurālismu, iecietību un cilvēktiesību ievērošanu, informējot un izglītojot jaunatni un veicinot tās iniciatīvas un līdzdalību, rosinot jaunatnes sadarbību vienotas demokrātiskas Eiropas veidošanā, atbalstot Latvijas integrāciju Eiropas Savienībā.
Iespēja vidusskolēniem
euroscola banner
© Klubs "Māja". Visas autortiesības ir aizsargātas 1996-2017