Plakatins

Jaunatnes organizācijas“Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” ikgadējā nometne no 8. līdz 14.augustam šoreiz notiks Bauskā.

Aicināti jaunieši no visas Latvijas, kuri vēlas attīstīt savas prasmes, izaicināt sevi un vienkārši izbaudīt vasaru radošā jauniešu lokā.

Nometne, kur tu neesi tikai viens no 7 miljardiem ! 

  • Vai mana balss ko maina?
  • Kā runāt, lai uzrunātu?
  • Ko es varu darīt, lai aizstāvētu savas idejas un līdzcilvēkus?

Jau par ikgadējo kļuvusī jaunatnes organizācijas“Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” nometne šogad pulcēs 25 jauniešus Bauskā, lai kopīgi neformālā vidē iegūtu jaunas zināšanas.

Būs iespēja piedalīties diskusijās, radošajās darbnīcās, sportiskās aktivitātēs, kā arī tradicionālajā pārgājienā un nakts trasē.

Vai es esmu tikai viens no septiņiem miljardiem?

Nometnes laikā jaunieši varēs apgūt, kā būt sociāli aktīvam, dalīsies pārdomās, pieredzē un tiksies ar ekspertiem, reizē praktiski izprotot-

kā ikviens var ietekmēt ikdienu savā pilsētā, reģionā, valstī, vai pat globālā līmenī Eiropas Savienībā un pasaulē.

Nometnes norise ir  no 8. augusta līdz 14. augustam.

Lai kļūtu par dalībnieku, jaunietim jābūt 16-25 gadus vecam, motivētam atklāt un dalīties savā pieredzē, kā arī jāaizpilda anketa līdz 10.jūlijam šeit: http://ej.uz/nometnes_pieteikums .

Ar jautājumiem vērsties pie nometnes vadītājas ilga@klubsmaja.lv . Dalības maksa nometnē - 25 eiro (Klubs "Māja" biedriem - 15 eiro).

Iepriekšējos gados nometnēs ir apskatīti tādi nopietni temati kā Eiropas Savienības stratēģija 2020, Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības padomē, Rīga 2014 - kultūras galvaspilsēta un citi.

Dalībnieku pieredze rāda, ka dalība ir labs atspēriena punkts, lai saskatītu iespējas sevi pārstāvēt -

iemācītos sadarbības prasmes, diskutēt, izaicināt un, kā jau vasarai pienākas, arī sportiski un radoši atpūsties.

Liela daļa dalībnieku turpina iesākto un iesaistījušies arī citos Klubs “Māja” organizētajos projektos, veidojot pašiem savas iniciatīvas.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 Ceļa izdevumi nav iekļauti dalības maksā.