klubsmaja zelta rudens 2016

Klubs ‘’Māja’’ un Eiropas klubu pārgājiens Bēnē - piesakies!

Pavisam nemanot jau pienācis rudens, kad kokiem lapas iekrāsojas zeltainās krāsās. Tomēr Eiropas klubiem un hausistiem rudens pienākšana rada nevis drūmu, bet gan priecīgu noskaņojumu, jo tas nozīmē, ka klāt ir arī zelta rudens pārgājiens!

Šogad pārgājienu uzņēmušies rīkot Bēnes vidusskolas Eiropas kluba ‘’Draudzības lāpa’’ dalībnieki ar kluba konsultanti Inesi Freimani priekšgalā. Pārgājiens notiks šī gada 14., 15. oktobrī.

Aicinām Eiropas klubu jauniešus pieteikties pārgājienam līdz 6. oktobrim, rakstot uz: inta.dimzule@klubsmaja.lv.
No katra Eiropas kluba aicinām pieteikties līdz trīs jauniešiem, tomēr, ja ir kāds ceturtais dalībnieks, kas ļoti vēlas piedalīties, droši rakstiet, izskatīsim iespējas pievienot ceturto braucēju.

Pārgājiena laikā iepazīsim Bēni, labāk iepazīsimies ar citiem Eiropas klubu dalībniekiem un Klubs ‘’Māja’’ biedriem, parunāsim par to, kā attīstīt aktīvus Eiropas klubus Latvijā un Eiropā. Protams, ka neizpaliks arī pārgājiens, kas tiks organizēts fotomedību formātā, kā arī varam pačukstēt, ka skolēnus gaida muzikāls pārsteigums piektdienas vakarā.

Pasākums tiek īstenots ar programmas ERASMUS + atbalstu, "Clubbing Europe - strengthening active European clubs and creating new ones" projekta ietvaros.

Pasākums tiek organizēts ERASMUS + programmas ietvaros īstenotajā projektā “Clubbing Europe – strengthening active European clubs and creating new ones”.