Šī gada maijā 20 atraktīvu, smaidošu un enerģijas pilnu jauniešu grupiņa devās piedzīvojumā, lai piedalītos Eiropas Parlamenta rīkotajās Jauniešu dienās jeb European Youth Event 2016 no 20. līdz 21. maijam.

Pasākuma mērķis bija iepazīties un apmainīties ar idejām jauniešiem no dažādām valstīm (kopumā piedalījās 37 valstu pārstāvji), kuri tad meklēja iespējamos risinājumus tādām svarīgām problēmām kā nodarbinātības jautājumi, stagnācija un inovācijas, apātija vai aktīva līdzdalība, kā arī Eiropas ilgtspējība nozīme.

Radītās idejas un ierosinājumi tika nodoti EP pārstāvjiem, lai arī jauniešu balss tiktu uzklausīta, jo, kā jau vēstīja pasākuma sauklis “Kopā mēs varam veikt izmaiņas”.

Šajā braucienā piedalījās jaunieši no “Klubs Māja”, piesaistot arī mūsu Eiropas Klubu un Gaujienas vienības aktīvākos biedrus.

Protams, vēlamies izteikt pateicību gan dalībniekiem, gan Eiropas Parlamentam un  Eiropas Informācijas birojam Latvijā par iespēju piedalīties šajā pasākumā. Guvām patiesi lieliskas emocijas un noticējām saviem spēkiem, jo katrs jaunietis ir daļiņa no visas lielās Eiropas nākotnes.

Par to, kā mums gāja, turpmāk vēstīsim jauniešu stāstu apkopojumā, jo ceļš bija garš un arī piedzīvojumi bija daudz.