Eiropas klubi ir īpaši aktīvi pirms ikgadējās Eiropas dienas svinībām. Daži klubi domā par jaunām aktivitātēm, kamēr J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijai jau tradīcija – viņi rīko Eirospēli starp Daugavpils pilsētas skolām.

euroscola banner10.-12.klašu skolēni ir aicināti piedalīties konkursā, lai stiprinātu jauniešu interesi un izpratni par ES procesiem, lēmumu pieņemšanu un šo lēmumu nozīmi katra cilvēka dzīvē! Vienlaikus šis konkurss ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par EP uzbūvi, deputātu darbu, iepazīt jauniešus no citām dalībvalstīm, kā arī parādīt plašākai auditorijai skolēnu radošumu un stratēģisko domāšanu.

1.oktobrī norisinājās Hausa peintbola turnīrs, kurš izvērtās par lielu un aktīvu pasākumu jauniešiem.

klubs maja peintbola turnirs 2016

"Klubs "Māja" – jaunatne vienotai Eiropai" 1. oktobrī organizē aktīvās atpūtas pasākumu jauniešiem.

Aizvadītajā piektdienā noslēdzās Klubs „Māja” rīkotā radošā erudīcijas konkursa "Tu.Rīga.Eiropa" fināls, kas norisinājās Rīgas pilsētvidē un Kaņepes Kultūras centrā. Tajā par galveno balvu – kruīza ceļojumu pa Baltijas jūru, cīnījās trīs veiksmīgākās un labākās komandas, kas bija izpildījušas konkursa 1. un 2. kārtas uzdevumus.

Page 1 of 3

Papildus informācija

MISIJA
Klubs "Māja" darbības mērķis ir popularizēt Eiropas vienotības ideju, veicinot demokrātiju, plurālismu, iecietību un cilvēktiesību ievērošanu, informējot un izglītojot jaunatni un veicinot tās iniciatīvas un līdzdalību, rosinot jaunatnes sadarbību vienotas demokrātiskas Eiropas veidošanā, atbalstot Latvijas integrāciju Eiropas Savienībā.
Iespēja vidusskolēniem
euroscola banner
© Klubs "Māja". Visas autortiesības ir aizsargātas 1996-2017