www.klubsmaja.lv skatuveŠodien sākās projekta “Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde.” 1. semināra diena. Kopumā paredzētas 4 semināra dienas, turklāt tas ir tikai mazs solis projektam gada garumā. Ja nezini par ko es runāju, vari iegūt vairāk info šeit: http://ej.uz/isbj

Pirmo reizi piedalos projektā gan kā dalībnieks gan kā organizators. Ir gana interesanti redzēt visu notiekošo no abām pusēm. Šodien projektā vairāk iepazināmies viens ar otru un to ko tad mēs īsti darīsim šīs 4 dienas. Lieki teikt, ka pieaicinātie speciālisti ir savās jomās zinoši cilvēki, kas šo semināru padara īpašu, kvalitatīvu.

Šodien runājām arī par žurnālistiku un PR. Vai Tu zini, kas ir “churnalism”? Es tagad zinu. :) Kopīgi ar apmācītāju izveidojām masveida planking ar 22 cilvēkiem . :D Nu tāds neīsts planking, jo uz grīdas, bet nu tomēr, varen jautri un arī atmiņā paliekoši. :)

Lai nu kā šī diena izcēlās ar superīgo karstmaižu cepšanu. Ar Annu kopīgi cepām karstmaizes dalībniekiem. Sajūtas kā Hesburgerā. Gluži kā pie konveijera. Es tikai griežu produktus, Anna cep un liek uz paplātes. Varbūt pēc šī semināra saņemšu arī rekomendāciju darbam ātrās ēšanas iestādēs. :D

Pēc šīs dienas ir laba padarītā darbiņa sajūta. Tas vien priecē un liek aizdomāties, ka šādi projekti noteikti ir tā vērti. Esam malači, gan organizatori, gan dalībnieki, kas sāk just nogurumu jau uz vakara pusi.

Ruta