www.klubsmaja.lv skatuveViss sākas ar sīkumiem. Šodienas lielākais ieguvums un atziņa man pašai ir par katru sīkumiņu, kas palīdz piepildīt lielo bildi. Organizējot semināru svarīga ir katra detaļa- sākot ar izdrukātām programmām un beidzot ar vajadzīgo flomāsteru īstajā brīdī. Un tikai tad, ja katrs, kam uzticēts darbiņš to izpilda, seminārs būs veiksmīgs. Tāpēc man tiešām prieks, ka kopīgiem spēkiem spējam saorganizēt vienu super jauku semināru.

Otrā diena. Runājām par konkursu izveidi un vērtēšanas kritērijiem, kā arī dramaturģijas veidiem un paveidiem. Lai arī organizatorisku iemeslu dēļ nepiedalījos pilnīgi visos posmos paspēju piedalīties dzejas izveidē. Pilnīgi traks pasākums man šķita. Taču jauki un radoši.

Vakara noslēgumā daži devās uz pirti pērties, daži savukārt skatījās īsfilmas. Es biju viena no tām, kam tās īsfilmas vairāk gāja pie sirds šovakar. Tāda noskaņa. Ēdām čipsus un skatījāmies filmiņas un klipiņus. Atliek tikai aizdomāties par mūsdienu youtube paaudzi.. Jo sociālajiem medijiem IR spēks. Bet, lai mums pašiem būtu spēks, ieturējām dikti krāsainas un īstenas svaigēdāju vakariņas. Lai spēks kaulos un modrs prāts nākamajiem piedzīvojumiem.

Ruta