www.klubsmaja.lv skatuveNogurums visnotaļ sāk iezīmēt savus lokus ikdienā. Šodien semināra trešā diena un gulēts nav pārāk daudz. Bet optimismu jaunieši nezaudē. Joprojām tiek spēlētas dažādas improvizācijas spēles.

Lai nu kā, dienas programma bija visnotaļ jaunu atklājumu pilna. Mācījāmies darot. Tik tiešām. Ir tik patīkami apzināties, ka vari iemācīties jaunas lietas katru dienu. Šodien es iemācījos vairāk par īsfilmu veidošanu un to, kas tad īsti ir storyboard. Radās pat jaunas idejas jaunām īsfilmām. Būtu vairāk laika, varētu uztaisīt, jo tā padarīšana ir diezgan interesanta un spēj aizraut.

Ļoti aktuāla bija informācija par Eiropas Savienību. Apstiprināju manu pārliecību- es esmu ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas pilsone. Darbojos organizācijā Klubs „Māja”, jo tā ir iespēju dažādība. Eiropa var sniegt tik daudz, bet ne visi zina kur, kā un vai vispār meklēt. Klubs „Māja” man ir devis plašāku skatu uz dzīvi un Eiropas iespējas, ko mēs ne vienmēr izmantojam. Tāpēc paldies Sandrai, kas palīdzēja atjaunot zināšanas un veselīgo interesi ne tikai man, bet arī citiem jauniešiem.

Vakars tika ieskandināts ģitāras notīs. Un turpināts ar improvizācijas teātri. Paldies jauniešiem no improvizācijas teātra „Mēs”. Smiekli līdz asarām un pozitīvas emocijas tiek uzkrātas vismaz pāris dienām uz priekšu. Pirmo reizi izmēģināju improvizācijas teātra labumus. Jāsaka- patīkama nodarbe, kas iesakāma visiem, kas vēlas vairāk patīkamas emocijas savā dzīvē.

Ruta